Yolcuoğlu’ndan Can’a ziyaret « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

27 Mayıs 2022 - 02:49

Yolcuoğlu’ndan Can’a ziyaret

Yolcuoğlu’ndan Can’a ziyaret
Son Güncelleme :

30 Haziran 2020 - 18:39

332 views

İl Göç İdaresi Müdürü Burak Yolcuoğlu’nun Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı Ziyaretinde Yabancı Uyruklu Öğrenci Meseleleri Konuşuldu

Kahramanmaraş İl Göç İdaresi Müdürü Burak Yolcuoğlu, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.  Rektörlük Makamında gerçekleştirilen görüşmede yabancı uyruklu öğrenci meseleleri ele alındı.

Kahramanmaraş’ta bulunan yabancı uyruklu kişilerle ilgili çok kapsamlı sorumluluklarının bulunduğunu belirten İl Göç İdaresi Müdürü Burak Yolcuoğlu, üniversiteden bu kapsamda destek beklediklerini ifade etti.

KSÜ’de 2600 uluslararası statüde öğrencinin bulunduğunu söyleyen Rektör Can, “Yabancı uyruklu misafir öğrencilerimize de bütün öğrencilerimiz gibi nitelikli eğitim vermenin yanında, hem kendi aralarında uyum içerisinde hem de başka ülkelerden ve ülkemizden öğrencilerle uyum içinde olmalarını, kültürel ilişkilerini geliştirmelerini önemsiyoruz ve bu yöndeki çabaları destekliyoruz.” diye konuştu.

Rektör Can, Kahramanmaraş İl Göç İdaresiyle işbirliği içerisinde nitelikli, etkili, kapsamlı ve sonuç odaklı proje ve çalışmalara destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.