Yılmazcan: Çocuklarımız ve gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

20 Ağustos 2022 - 02:01

Yılmazcan: Çocuklarımız ve gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır

Yılmazcan: Çocuklarımız ve gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır
Son Güncelleme :

23 Nisan 2020 - 12:50

124 views

Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, Türkiye’nin geleceğinin çocuklar ve gençlere emanet olduğunu, yaşanılan bu hassas süreçte bile bu bayramın coşkuyla kutlanacağını söyledi.

Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Çocuklara ve gençlere mesaj veren Başkan Yılmazcan, Covid 19’la mücadele kapsamında törenler olmadığı için her bir bireyin bu coşkulu bayramı evde kutlayacağını belirtti. Saat 21.00’da tüm hemşerilerini evlerinin balkonunda veya bahçesinde İstiklal Marşını okumaya davet eden Yılmazcan; “Dünyanın hiçbir yerinde çocuklara özel bir bayram yoktur. Bu bayramı ülkemize armağan eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum. Bu hassas süreçte salgın nedeniyle evlerinde olma zorunluluğu olan gençlerimiz ve çocuklarımızın coşkusu ülkemizi daha da ileriye götürecektir” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.