Yeniden Refah Partisi: Kan Ver, Can Ver « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

18 Mayıs 2022 - 20:39

Yeniden Refah Partisi: Kan Ver, Can Ver

Yeniden Refah Partisi: Kan Ver, Can Ver
Son Güncelleme :

07 Haziran 2020 - 12:21

337 views

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl ve İlçe Teşkilatları “Kan Ver, Can Ver” sloganıyla tüm Türkiye’de başlatılan kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Kan verme organizasyonu ardından açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş  İl Başkanı Mehmet Dere,  “Kan ver Can Ver kampanyası kapsamında Yeniden Refah Partisi İl ve İlçe Teşkilat üyelerimizle Kızılay’ımıza destek olduk. Bu insani görevi yerine getirmekten dolayı mutluyuz. Vatandaşlarımızın bu kampanyaya tüm ülke genelinde ilgi göstermelerini bekliyoruz.  Kızılayın Koronavirüs salgını nedeni ile kan stoklarının kritik seviyeye düştüğünü öğrenir öğrenmez teşkilatlarımız olarak bu manevi görevi yerine getirmek için bir araya geldik. Kutsal bir görev üstlenen Kızılaya, kan veren vatandaşlarımıza ve teşkilat üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Kan verip Can Olalım” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi  Dulkadiroğlu  İlçe Başkanı Mahmut Sulayıcı yaptığı açıklamada; “İlçe teşkilatımız olarak gönüllü olarak bu kampanyaya katıldık. Verdiğimiz kanlar ile bir çok vatandaşımızın hayatını kurtaracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Buradan zor durumda olan vatandaşlarımıza gecesini gündüze katarak canla başla çalışan Kızılaya minnettarlığımızı sunuyoruz. Tüm vatandaşlarımızı Kızılay kan merkezlerinde can olmaya davet ediyoruz. Katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.