Ünal: Kongrelerimiz büyük coşku ile başladı « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

20 Ağustos 2022 - 02:15

Ünal: Kongrelerimiz büyük coşku ile başladı

Ünal: Kongrelerimiz büyük coşku ile başladı
Son Güncelleme :

12 Mart 2020 - 15:52

569 views

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş ilçe kongrelerinin büyük bir coşku ile başladığını söyledi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal, yaptığı açıklamada, “7. Olağan Kongrelerimiz Kahramanmaraş ilçelerimizde büyük bir coşku ile başladı. Göksün’da kongremizi tamamladık, diğer 10 ilçemizde de yakın zamanda kongrelerimizi gerçekleştireceğiz.

Kongrelerimiz boyunca, büyük fedakârlıklarla, tamamen gönüllü bir şekilde bu aziz davaya omuz veren kıymetli teşkilat mensuplarımızın, hemşehrilerimizin heyecanlarına tanık oluyor, siyasetimizin en unutulmaz hatıralarını yaşıyoruz. Bu vesile ile, kongrelerimizde aday olmayacağını bildiren değerli ilçe başkanlarımıza bugüne kadar verdikleri emekler, gösterdikleri samimi iş ahlakı ve paylaştığımız yoğun, verimli, şehrimize hizmetle geçen mesai için en içten şükranlarımı sunuyorum. Aynı duygularla, kongrelerimizde bayrağı devralmaya niyetlenen arkadaşlarımıza da sorumluluk duyguları, medeni cesaretleri için teşekkür ediyor, kendilerine bu zorlu süreçte başarılar diliyorum.

Kongre çalışmalarında genel merkezimiz, teşkilat başkanlığımız, parti organlarımız titiz bir araştırma süreci yürütmektedir. Bu kapsamda temayül yoklaması sonuçlarıyla birlikte adaylarımız geniş bir değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile bu süreç yeni Ömer’lerin, Hatice’lerin bulunması ve kadrolarımızın yenilenmesi sürecidir. İllerimizde hiç kimsenin talimatı ile birileri teşkilatlara alınmayacak, istişare ve titiz çalışmalarla  süreç devam edecektir.

AK Parti’yi rekor oylarla her daim birinci parti yapan, hem ülkemizin hem şehrimizin büyümesinde, gelişmesinde, kalkınmasında doğrudan rol oynayan teşkilatlarımıza önümüzdeki kongrelerde kolaylıklar diliyorum.”  Dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.