İfa Ajans

Ünal: “Bizim gözümüz yaylada”

Ünal: “Bizim gözümüz yaylada”
155 views
13 Şubat 2019 - 14:03

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Elbistan ilçe seçim bürosunun açılışına katıldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Kahramanmaraş’ta, AK Parti Elbistan İlçe Seçim Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. Açılış programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal da konuşma yaptı. ( İsmail Hakkı Demir – Anadolu Ajansı )

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Elbistan ilçesinde belediye konusunda eksik kaldıklarını, bu yüzden Türkiye’de belediyeciliği en iyi bilen insanları büyükşehir ve Elbistan belediyelerinden aday gösterdiklerini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay (sol 3), çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Kahramanmaraş’ta, AK Parti Elbistan İlçe Seçim Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. Oktay’a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ 3) eşlik etti. ( İsmail Hakkı Demir – Anadolu Ajansı )

 Lafa değil icraata baktıklarını belirten Ünal, “Bugün ortada konuşanların yaptıkları bir işi, çaktıkları bir çiviyi gösterebilir misiniz? ‘Yaylada gözü olmayanın harmanda sözü olmaz.’ Bizim gözümüz yaylada, harmanda da sözümüz olur. Sizi Allah’a, adaylarımızı da size emanet ediyorum. İnşallah büyükşehirlerde ne varsa Elbistan’da da onlar olacak.” diye konuştu.

0 0 vote
Article Rating

www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x