TARAFTARIN ÇAĞRISINA KULAK VERDİLER « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

20 Ocak 2022 - 07:18

TARAFTARIN ÇAĞRISINA KULAK VERDİLER

TARAFTARIN ÇAĞRISINA KULAK VERDİLER
Son Güncelleme :

30 Haziran 2021 - 16:49

1.176 views

Kahramanmaraşspor Taraftarları Sosyal Medyada Kahramanmaraşspor’a sahiplenilmesi noktasında Kahramanmaraşlı Spor Adamları ve spor sevdalıları Ahmet ve Ejder Arslan, taraftarın sesine kulak vererek, Kahramanmaraş’a geleceklerini ve Kulüple görüşme yapacaklarını duyurdular.

2021-2022 sezonunda 2.Ligde mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor’da mevcut başkanın takımı ya devrederim ya da kapatırım söylemlerinin üzerine Kırmızı Beyazlı Taraftarlar neredeyse kendi başkanını bulmaya çalışıyor.

Aslen Kahramanmaraşlı olan spor adaları, spor sevdalıları spor alanında Nijerya milli takım ve 2.ligden bügüne kadar Süper ligi ekibi Yeni Malatyaspor’un scout’u olan Ahmet Arslan ile Kahramanmaraşspor’da Fatih Mehmet Ceyhan’ın ilk geldiği günlerde yanında olan Ejder Arslan’ı takımı devir almaya davet etmişti.

Sosyal Medya’da ‘Ey Ahmet Arslan ve Ejder Arslan, yetmedi mi başka takımların başarısı için mesai harcadığınız? Tüm kamuoyu biliyor, Yeni Malatyaspor’un süper lige çıkmasında çok büyük payınız var.

Şehrinizin takımı Kahramanmaraşspor için elinizi taşın altına koyma vakti gelmedi mi?

Eminiz ki hem futbolcu anlamında hem de maddi anlamda bu güce sahipsiniz.

Sizleri bu yolda başkanlığa davet ediyoruz’ şeklinde paylaşım yaptı.

“GÖRÜŞMEYE GELECEĞİM”

Kendisine serzenişte bulunan taraftarın takımı sahiplenilmesi Konusunda Gazetemize cevap açıklamasında bulunan Ejder Arslan, “Kahramanmaraşspor taraftar platformu ve camiadan arkadaşların ben ve abimden talepleri bizleri onurlandırdı böyle bir talebe isteğe kayıtsız kalmak bizi huzursuz eder ama malumunuz şuan klüp şirket abimle yapacağımız istişare neticesinde kahramanmaraşa gelip fatih başkan ile görüşüp nasibimizde varsa şehrimiz için hizmet etmek ve kısa sürede şampiyonluğa oynayan bir takım hazırlamak ve tekrar kahramanmarassporu eski şaşalı günlerine taraftarımızla şehir ile tek yürek olarak taşıma bize onur verir kısa zamanda daha geniş bir açıklama yapacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.