Özel Sular Vatan Hastanesi Sık Sık Dezenfekte Ediliyor « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

11 Ağustos 2022 - 13:50

Özel Sular Vatan Hastanesi Sık Sık Dezenfekte Ediliyor

Özel Sular Vatan Hastanesi Sık Sık Dezenfekte Ediliyor
Son Güncelleme :

06 Nisan 2020 - 17:05

175 views

Özel Sular Vatan Hastanesi 7/24 Vatandaşın Hizmetinde. Başhekim Kemal Yüzbaşıoğlu: 7/24 Vatandaşımızın Hizmetindeyiz.

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs covid-19 nedeniyle Kahramanmaraş Özel Sular Vatan hastanesi başhekimi Dr. Yavuz Kemal Yüzbaşıoğlu 7/24 Vatandaşımızın Hizmetindeyiz dedi.

Dünya çapında Koronavirüs covid-19 nedeniyle büyük bir mücadele veriliyor diyen Dr. Yavuz Kemal Yüzbaşıoğlu, Bizde Kahramanmaraş Özel Sular Vatan hastanesi olarak bu mücadelede üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Sağlık bakanlığımız Tedbirleri ve önlemleri çapında Özel Sular Vatan Hastanesi’de pandemi hastanesi olarak ilan edilmişti virüse karşı olan önlemlerimizi en başından beri zaten almıştık.

Şu anda’da hastanemizde genel dezenfekte işlemi yapılmakta genel olarakta zaten her gün üç kere ortak kullanım alanları kapı kolları hastalarımızın ve çalışanlarımızın temas ettiği her köşe bucak temizlenip dezenfekte ediliyor.

Biz Özel Sular Vatan hastanesi olarak 7/24 vatandaşımızın hizmetindeyiz. Zaten fedakârlıktan hiç kaçmadığımız gibi Koronavirüs covid-19 sürecinde’de sağlık bakanlığımızın talimatları doğrultusunda taşın altına elini koyan yegane hastanelerden biride biziz.

Tüm birimlerimizle, yoğun bakımlarımızla, ameliyathanelerimizle, polikliniklerimizle, acilimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bu anlamda hastanemizde hizmet veren doktorlarımıza sağlık çalışanlarımıza ve 7/24 şehrimize hizmet veren tüm sağlık personellerine teşekkür ediyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.