Okay’dan 8 Mart Kadınlar Günü mesajı « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

20 Ağustos 2022 - 02:14

Okay’dan 8 Mart Kadınlar Günü mesajı

Okay’dan 8 Mart Kadınlar Günü mesajı
Son Güncelleme :

08 Mart 2020 - 13:09

204 views

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

Başkan Okay, kadınların her açıdan pozitif ayrımcılığı hak ettiğini dile getirerek, “Şehit annelerimiz başta olmak üzere tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutlarım” dedi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada kadınlara yönelik her konuda pozitif ayrımcılık yapılması gerektiğine vurgu yaptı. Kadının anne olduğunu hatırlatan Başkan Okay, mutlu bir evliliğin temelinin anne olduğunu ifade etti.

Başkan Okay, şunları söyledi:

“Öncelikle başta şehit anneleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Anne, aileyi ayakta tutan ve koruyan en önemli unsurdur. Bu sebeple kadınlarımıza her zaman pozitif ayrımcılık yapmalı ve onları korumalıyız. Toplumumuzda kadın bizim için aynı zamanda bir anne, aynı zamanda bir bacı, aynı zamanda bir evlat ve aynı zamanda bir eştir. Bu vesileyle bir kez daha başta şehit anneleri olmak üzere tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.