İfa Ajans

Narlı 26 Ocak’dan Orman Haftası Fidan Dikim Etkinliği

Narlı 26 Ocak’dan Orman Haftası Fidan Dikim Etkinliği
111 views
03 Nisan 2021 - 12:17

Narlı 26 Ocak İlkokulu öğrencileri, Orman Haftası’nda  “Ormanları Çoğalt, Geleceğini Yaşat” sloganı ile fidan diktiler.

21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Haftası etkinlikleri kapsamında “Ormanları Çoğalt Geleceğini Yaşat” sloganı ile Kahramanmaraş İli Pazarcık İlçesi Narlı Mahallesinde Narlı 26 Ocak İlkokulu Müdürlüğü ve Narlı Orman İşletme Şefliği işbirliği ile fidan dikim programı gerçekleştirildi.

Fidan dikim programında Narlı Orman işletme Şefi Murat Kabalcı Narlı 26 Ocak İlkokulu öğrencilerine, ormanların önemi ve Türkiye Orman İşletme birliğinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Daha sonrasında öğrencilerle birlikte fidan dikim programına geçildi. Her sınıf sloganlar eşliğinde fidanlarını diktiler.

Narlı Orman İşletme Şefliği tarafından hazırlanan hediyelerin Narlı 26 Ocak İlkokulu öğrencilerine takdim edilmesiyle devam etti.

Narlı 26 Ocak İlkokulu Müdürü Rasim Özdemir, yaptığı konuşmada, ‘Yemyeşil bir okul arzu ediyoruz. Ağaçlarımızı koruyarak gelecek nesillerimize yeşil bir Narlı 26 Ocak İlkokulu bırakma gayretindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle programda bizlere destek veren Narlı Orman İşletme Şefliğine teşekkür ediyor. Emekleri geçenlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir