İfa Ajans

Muğla Seydikemer’de eğitime tablet desteği

Muğla Seydikemer’de eğitime tablet desteği
13 views
31 Ocak 2021 - 14:58

Muğla’da Seydikemer Belediyesi, uzaktan eğitimi takip edecek ekipmana sahip olmayan öğrencilere dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 100 adet tableti teslim etti.

MUĞLA (İGFA) – Seydikemer Belediyesi, gerekli ekipmanları olamadığı için uzaktan eğitime katılmada zorluk çeken ihtiyaç sahibi öğrenciler için 100 adet tablet bağışında bulundu.

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, tabletler için Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e teşekkür etti. Belediye olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerin yanında olduklarını dile getiren Başkan Yakup Otgöz, eğitimin ülkenin geleceği açısından çok önemli olduğunu kaydetti.

Seydikemer Kaymakamı Ayhan Yazgan ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tabletlerin dağıtımının gerçekleşmesi amacıyla Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San ile Eşen Anadolu Lisesi Müdürü ve Seki Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü’ne tabletleri teslim etti.
 
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir