İfa Ajans

KSÜ’den Tanıtım Atağı

KSÜ’den Tanıtım Atağı
121 views
05 Şubat 2021 - 11:57

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tanıtım Birimi, yıl boyunca sürdürdüğü tanıtım faaliyetlerine 2021’de hız verdi. Üniversitemiz 2021 Ocak Ayı içerisinde 4 çevirim içi fuara katıldı.

Üniversitemiz Tanıtım Birimi, Ocak Ayı içerisinde Eket Fuarcılık tarafından düzenlenen çevirimi içi fuarlara katılarak, tanıtım ve bilgilendirmelerde bulundu. 9 Ocak Hatay, 16 Ocak Gaziantep, 23 Ocak Adana ve 30 Ocak Mersin çevirim içi üniversite tanıtım fuarlarına katılan KSÜ Tanıtım Birimi, aday öğrencilerin üniversitemiz ile ilgili sorularını cevaplandırdı.

KSÜ olarak tüm alanlarda en iyiyi hedeflediklerini belirten üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, üniversitenin marka değeri açısından tanıtım faaliyetlerini önemsediklerinin altını çizdi.

Üniversitemizde hayata geçirilen projelerin duyurulmasında önemli yeri olan tanıtım etkinliklerini pandemi döneminde çevirim içi olarak devam ettirdiklerini söyleyen Rektör Can, üniversitelerin aday öğrencilerle buluşmasına vesile olan Eket Fuarcılığa teşekkür etti.

“2021’in ilk ayı içerisinde 4 çevirim içi fuara katıldık.” diyen Rektör Can, “Kahraman şehrimizi ve üniversitemizi her fırsatta ve her platformda tanıtmaya devam ediyoruz. Pandemi sürecinde de tanıtım faaliyetlerini aksatmıyoruz. Bilgimiz dâhilindeki tüm fuarlara katılıyor, şehrimizi ve üniversitemizi en doğru ve en etkili yöntemlerle anlatıyoruz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir