Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinden Üniversite Öğrencilerine Sınav Haftasında Çorba İkramı « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

20 Ocak 2022 - 07:06

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinden Üniversite Öğrencilerine Sınav Haftasında Çorba İkramı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinden Üniversite  Öğrencilerine Sınav Haftasında Çorba İkramı
Son Güncelleme :

12 Ocak 2022 - 15:42

31 views

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Üniversiteli Akil Öğrenci Topluluğu işbirliğiyle,  final sınavları münasebetiyle10-21 Ocak 2022 tarihleri arasında Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı bina girişinde üniversitemiz öğrencilerine yönelik çorba ikramı gerçekleştiriliyor. KSÜ Ord. Prof. Mükrimin Halil Yinanç Kütüphanesi önündeki alanı ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, öğrencilere çorba dağıttı. Sınav döneminde öğrencilere sıcak çorba ikramında bulunan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden Rektör Can, öğrencilerimizin sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilmeleri için ihtiyaç duydukları ortamı sağlamak için şehrin bütün paydaş kurum ve kuruluşlarıyla etkili işbirlikleri yürüttüklerini söyledi.

Üniversitemizde bütün meseleleri öğrenci odaklı ve insan merkezli bir bakış açısıyla ele aldıklarını ve öğrencilerimizin isteği üzerine Ord. Prof. Mükrimin Halil Yinanç Kütüphanesi çalışma saatlerini yeniden düzenlediklerini hatırlatan Rektör Can, hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasında tüm birimleriyle hizmet veren kütüphanenin okuma salonunun ise 22.00’ye kadar açık olduğunu söyledi. Rektör Can, kütüphanenin hafta sonunda ise 10.00-18.00 saatleri arasında açık olduğunu belirtti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.