Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda İş Hayatında Kadın Paneli Düzenlenecek « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

20 Ağustos 2022 - 03:22

Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda İş Hayatında Kadın Paneli Düzenlenecek

Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda İş Hayatında Kadın Paneli Düzenlenecek
Son Güncelleme :

06 Mart 2020 - 17:17

1.725 views

“Dinlemeye daha açık olmak ve eleştiriden öğrenmek/ders çıkarmak, karşı taraf ile empati kurmak, sürekli yeni şeyler öğrenmeye açık olmak, daha esnek olmak ve dolayısıyla daha hızlı adapte olabilmek, daha az bencil olmak ve özveride bulunmaya daha gönüllü olmak, olaylara, konulara stratejik ve analitik boyutta yaklaşırken insani boyutu da ihmal etmemeyi başarmak, ait olduğu kurum ve/veya insanlara karşı daha sadık olmak, sorgulamaya cesaret etmek”

Yukarıda belirtilen bu nitelikler, kadın liderlerin bazı özellikleri arasında yer alıyor. Günümüz iş dünyasında kadın liderler bu açıdan büyük önem taşıyor ve ülkemizin rekabetçi ülkeler arasında daha ön sıralarda yer alabilmesi açısından önemli bir rol üstleniyorlar. Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümü iş hayatında başarılarıyla öne çıkan KSÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Burcu Erşahan, Emekli Banka Müdürü Fehime Dokumacı, Hukuk Müşaviri Avukat Çiğdem Kekeç VE AHG Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Gemci’nin konuşmacı olarak katılacağı “İş Hayatında Kadın Paneli” Düzenliyor.

“İş Hayatında Kadın Paneli” 10 Mart 2020 Salı günü saat 14.00’te Göksun’da, Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Arslanbey Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.