İfa Ajans

Gelecek Partisi’nden 1 Mayıs mesajı

Gelecek Partisi’nden 1 Mayıs mesajı
152 views
01 Mayıs 2021 - 13:19

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik, yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi:

“Gelecek Partisi il teşkilatı olarak tüm emekçi işçilerimizin yanındayız gelecek partisi teşkilatı olarak  üretimin en önemli unsuru olan işçilerimizin, kurumların vazgeçilmez lokomotifi olduğu bilincindedir. Bu bilinçle onların yasalara dayalı haklarının iyileştirilmesi, geliştirilmesi yönünde elinden gelen tüm gayreti  Göstererek her ortamda gür bir sesle dile getirecektir. İşçilerimizin “Emek ve Dayanışma Bayramı’nı bu anlayışla kutluyoruz.

Sayın Ahmet Davutoğlu’nun genel başkanlığını yaptığı Gelecek Partisi, bütün emekçilerimizin yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve emeğin yüce değerinin huzur ve mutlulukta imrenilecek şekilde değerlendirilmesi yönünde ağırlığını koymaya devam edecektir.

Yaşasın yurdumun büyük değere sahip emekçileri, Yaşasın emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramını kutluyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir