En Değerli Varlığımız Annelerimizin, Günü Kutlu Olsun « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

18 Mayıs 2022 - 22:41

En Değerli Varlığımız Annelerimizin, Günü Kutlu Olsun

En Değerli Varlığımız Annelerimizin, Günü Kutlu Olsun
Son Güncelleme :

09 Mayıs 2020 - 2:17

177 views

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Anneler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Mesajında Başkan Mahçiçek, “İnancımıza göre, cennetin ayakları altında olduğu annelerimizin hakkını ödememiz mümkün değil” dedi ve sözlerine şöyle devam etti.
“Fedakâr, cefakâr ve her koşulda evladının mutluluğu için hiçbir gayretten kaçmayan annelerimiz, en değerli varlıklarımız. Anne ve babalarımıza gösterdiğimiz hürmet, her iki cihanda huzurumuzun da anahtarı aynı zamanda.


Hayattayken annelerimizin kıymetini bilmeli, onların rızasını kazanmalıyız. Nimetin kıymeti yokluğunda anlaşılır. Ömrümüzün en büyük nimeti olan annelerimizin, yokluğunda değil varlığında kıymetini bilmeli ve onları mutlu etmeliyiz.


Covid-19 ile mücadele günlerimizde 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağı, aslında onları ne denli sevdiğimizin bir göstergesidir. Onlara zeval gelmemesi için alınan bu kararda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin 10 Mayıs Anneler Günü’nde süreli olarak yasağı kaldırmasıyla, tüm annelerimiz için en güzel Anneler Günü hediyesi oldu.
Evlatları için canla başla mücadele eden tüm annelerimizin ellerinden öpüyor, en değerli varlığımız annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.