Elbistan Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Destek « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

11 Ağustos 2022 - 14:15

Elbistan Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Destek

Elbistan Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Destek
Son Güncelleme :

13 Nisan 2020 - 12:48

179 views

Elbistan Belediyesi, koronavirüs (COVID-19) vakalarını en ön safta karşılayan sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanan su kolileri hastaneye teslim edildi.

 

Koronavirüs (COVID-19) salgını ile mücadelede en büyük çabayı ortaya koyan sağlık çalışanlarına Elbistan Belediyesi’nden 15 bin adet su yardımı geldi.

Elbistan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bu zorlu süreçte sağlık çalışanların her zaman yanında olmaya devam edecekleri belirtildi. Açıklamanın devamında;

“İlk kez Çin’de ortaya çıktıktan sonra dünya çapında yayılarak tüm ülkeleri tehdit eden koronavirüse karşı ülkemizde de devletimizin aldığı proaktif tedbirler doğrultusunda bütün fertleri ve kurumlarıyla topyekün bir mücadele yürütülmektedir. Hiç kuşkusuz ülkemizde koronavirüs ile yürütülen mücadeleye sağlık çalışanlarımız öncülük etmektedirler. COVID-19 vakalarını en ön safta karşılayan sağlık çalışanlarımızın takdire şayan bu mücadeleleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Bütün vatan sathına yayılan bu mücadelede en önemli role sağlık çalışanlarının sahip olduğunun bilinciyle onların bu özverili çalışmalarına katkı sunmanın da aynı derecede önemli olduğuna inanıyoruz. Bizlerde belediye olarak tüm sağlık çalışanlarımız için hazırlanan 15 bin adet suyu hastanemize ulaştırdık. Tüm sağlık çalışanlarına mücadelelerinden ötürü minnettarız ve sonuna kadar yanlarındayız. Bu sancılı dönemi ortak çabayla atlatıp sağlıklı günlere yeniden kavuşacağımıza yürekten inanıyoruz” ifadelerine yer verildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.