Elbistan Belediyesi, Üretmeye Devam Ediyor « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

19 Ağustos 2022 - 10:30

Elbistan Belediyesi, Üretmeye Devam Ediyor

Elbistan Belediyesi, Üretmeye Devam Ediyor
Son Güncelleme :

29 Ocak 2020 - 13:49

277 views

Elbistan Belediyesi kış aylarından kaynaklanan olumsuz hava koşullarını fırsata çevirdi. Olumsuz hava koşullarının çalışmayı zorlaştırdığı bu günlerde Elbistan Belediyesi üretime ağırlık verdi. Atölye ve marangozhane ekiplerince üretilen kamelyalar parklara yerleştirilmeye başlandı.

Elbistan Belediyesi’nce yapılan açıklamada; Park giriş ve çıkışlarının düzenlenmesi ve peyzaj çalışmaları için ekim çalışmaları, atölye ve marangozhane ekiplerince üretilen bank ve kamelyalar ile birlikte yaza hazırlık çalışmalarının yapıldığı belirtildi.

“ÜRETEN BİR BELEDİYE OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYORUZ”

Elbistan Belediyesi atölye ve marangozhanelerin de, tamamıyla kendi üretimi olan 100 Adet Kamelya üretilmeye başlandı. Kendi malzemesini kendi üreten, böylece daha uygun ve daha hızlı bir şekilde hizmet sunulmaya çalışıldığının belirtildiği açıklamada; “ Üreten bir belediye olma yolunda hızla ilerliyoruz. Kendi üretimini kendisi yapabilen bir Elbistan Belediyesi inşa etme gayreti içerisindeyiz. Hizmet alanlarımız ve atölyelerimizde tamamı kendi üretimimiz olan Kamelyalar üretmeye başladık.

Bu Kamelyaların satın alma değeri 7-8 bin TL arasında. Biz kendi üretimimizle bu fiyatı 2-3 bin TL bandına çektik. Kamelyalarımızdan ilki bugün Saraykent Parkımıza yerleştirilerek halkımızın hizmetine sunuldu” belirtildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.