İfa Ajans

Eker: “Gençler Bizim Geleceğimizdir”

Eker: “Gençler Bizim Geleceğimizdir”
198 views
04 Şubat 2019 - 8:23

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı Bilal Eker,  Ekinözü’nün gençleriyle buluştu. 

AK Partiyi destekleme kararı alan vatandaşların katılımı sırasında seçim bürosu önünde konuşan Başkan Eker  birlik ve beraberlik vurgusu yaparak Ekinözü’nü birlikte yönetme mesajı verdi.

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı Bilal Eker,  Ekinözü gençleriyle buluştu. 

GENÇLERİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

AK Parti Ekinözü İlçe Başkanı  Mesut Çiçek’in yaptığı kısa bir konuşmanın ardından gençlere hitap eden Belediye Başkan Adayı Eker: “Ben Ekinözü’nde doğup burada büyüdüm. 1 yıl önce ilçe başkanı oldum. Şu anda da belediye başkan adayı olarak sizlerleyim. Dolayısıyla gençlerin ihtiyaçlarının ne olduğunu çok iyi biliyorum. Ekinözü’nde gençler her zaman önceliğimiz olacak. Biz parti olarak ta gençleri çok önemsiyoruz. AK Parti, 2023, 2071 hedeflerini koyarken gençleri düşünerek hareket ediyor. Çünkü gençler bizim geleceğimiz. Ekinözü’nde gençlerimizin kendilerini en iyi şekilde geliştirmelerini sağlayacak imkanları sunmak bizim asli görevimiz olacak” dedi.

DOĞUMDAN ÖLÜME KADAR HİZMET

Belediyeciliğin doğumdan, ölüme kadar insana hizmet etmek olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Eker:  “Bir kardeşiniz, ağabeyiniz olarak huzurunuzdayım. Bu iş zor bir iş. Zoru kolay yapmanın yöntemi ise bir olmak ve beraber olmak. İnsanın mutluluğunu ön plana çıkaran çalışmalara imza atmak için yola çıktık. Yaptığımız iş, hizmet siyaseti. Bugüne kadar yapılan hizmetlerin daha da iyileştirilmesini sağlayacağız. Gönüllere gireceğiz, hizmet edeceğiz. Siz gençlerimizin desteğiyle inşallah, AK Parti ve hizmet bayrağını daha da gür dalgalandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

0 0 vote
Article Rating

www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x