İfa Ajans

Denizli Büyükşehir’den Gönlüm’e vefa!

Denizli Büyükşehir’den Gönlüm’e vefa!
24 views
02 Mart 2021 - 13:37

Denizli’nin halk kültürünü ve ezgilerini tüm dünyaya tanıtan unutulmaz Halk Ozanı Özay Gönlüm, vefatının 21. yılında Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen online konser ile anıldı.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediyesi, ünlü halk ozanı Özay Gönlüm’ü vefatının 21. yılında unutmadı. Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçıları Özay Gönlüm’ün 21. Yıl Anma Programı kapsamında sanatçının birbirinden güzel eserlerini seslendirdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları ekibinin de katıldığı program Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesapları ile yerel TV kanalarından yayınlandı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlili sanatçı Özay Gönlüm’ün aramızdan ayrılışının 21. yıldönümü olduğunu belirterek, usta sanatçıyı eserleriyle yaşatmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Zolan, vatandaşların sağlığının her şeyden önemli olduğunu bu nedenle pandemi dolayısıyla programları online olarak düzenlediklerini söyledi.

www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir