Davarcıoğlu: Bayramlar hoşgörüdür « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

27 Mayıs 2022 - 03:36

Davarcıoğlu: Bayramlar hoşgörüdür

Davarcıoğlu: Bayramlar hoşgörüdür
Son Güncelleme :

22 Mayıs 2020 - 18:48

231 views

AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, “Bu hoşgörü timsali olan bayramlar, yediden yetmişe büyük küçük birbirimize sıkıca kenetlendiğimiz, en güçlü duygularla yaşadığımız nadide günlerdir” dedi.
Davarcıoğlu mesajında şunları dile getirdi: “Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Tüm İslam alemi tarafından büyük bir coşku ve heyecan ile yaşadığımız Ramazan ayını tamamlayarak hep birlikte Ramazan Bayramını kutlayacağız. En iyi değerlerin hatırlandığı, en güzel değerlerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği bir bayramı daha yaşamının mutluluğu içindeyiz.

Bizi biz yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan bayramlar, hoşgörünün de simgesidir. Bu hoşgörü timsali olan bayramlar, yediden yetmişe büyük küçük birbirimize sıkıca kenetlendiğimiz, en güçlü duygularla yaşadığımız nadide günlerdir. Hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhunu hep beraber yaşayacağımız Ramazan Bayramının, tüm dünyaya ve İslam alemine sağlık getirmesini diliyorum. Koronavirüs nedeni ile zor günlerin bir an önce sona ermesini diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.