İfa Ajans

Bursa AK Parti’de vefa plaketi

Bursa AK Parti’de vefa plaketi
16 views
31 Ocak 2021 - 14:59

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, önceki dönem İl Başkanı Ayhan Salman ve İl Yönetim Kurulu’na üstün gayretlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür etti.

BURSA (İGFA) – AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, 1 Şubat’ta TBMM eski Başkanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın da hazır bulunacağı geniş çaplı katılımla gerçekleşecek il kongeresi öncesi Haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu toplantısında önceki dönem İl Başkanı Ayhan Salman’ı ağırladı.

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Önceki Dönem İl Başkanı Ayhan Salman’a görevde bulunduğu 3,5 yıl için teşekkür etti. “AK Parti’de yeni-eski diye bir kavram yok, sadece görev değişikliği var” diyen Başkan Gürkan, “Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Şimdi AK Parti bayrağını şehrimizde dalgalandırma sırası bizlerde” dedi.

Önceki Dönem İl Başkanı Ayhan Salman ise, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan’a gösterdiği vefa için teşekkür etti. Salman, Bursa’da AK Parti ailesinin her ferdi bizler için büyük önem taşıdığını söyledi. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir