Başkan Okay’ın Ramazan Ayı Mesajı « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

11 Ağustos 2022 - 15:18

Başkan Okay’ın Ramazan Ayı Mesajı

Başkan Okay’ın Ramazan Ayı Mesajı
Son Güncelleme :

22 Nisan 2020 - 13:52

132 views

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Okay, mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajında Ramazan ayının sağlık, bereket ve huzur getirmesini diledi.

Başkan Okay, Koronavirüs dolayısıyla büyük sıkıntılar yaşayan ülkemizin Ramazan ayında huzura kavuşmasını temenni ederek şunları kaydetti: “Bu yıl da on bir ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Koronavirüs nedeniyle buruk bir şekilde karşıladığımız Ramazan ayının bu salgından kurtulmamıza vesile olmasını diliyorum. Her türlü zorluğu birlik ve beraberlik içerisinde çözdük. Ramazan ayı da birlik ve beraberlik duygularının arttığı en güzel günlerdendir. En özel ibadetlerimizden olan Ramazan ayında tüm dertlerimizden kurtulmak için dua edelim. Rabbimizden sağlık, huzur ve mutluluk dileyelim. Bu vesileyle Ramazan ayının hayırlar getirmesini yüce rabbimden niyaz ediyorum. Tüm hemşerilerimin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor, hayırlı bir ömür diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.