Başkan Aydın, Cumhur İttifakının Mensupları Hiçbir Zaman Kendi Çıkarlarının Peşinde Olmadı « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

18 Mayıs 2022 - 20:08

Başkan Aydın, Cumhur İttifakının Mensupları Hiçbir Zaman Kendi Çıkarlarının Peşinde Olmadı

Başkan Aydın, Cumhur İttifakının Mensupları Hiçbir Zaman Kendi Çıkarlarının Peşinde Olmadı
Son Güncelleme :

22 Ocak 2019 - 11:19

300 views

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün, beraberinde partisinin Göksun Belediye Başkan Aday Adayları Selim Cüce, Mehmet Çitil, Ergün Baloğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Hanifi Kolukısa, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Belediye Meclis Üyeleri ve partililer ile birlikte, Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti Göksun İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Göksun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, yaptığı konuşmada, “Cumhur ittifakının mensupları hiçbir zaman kendi çıkarlarının peşinde olmadı. Her zaman bu milletin menfaatini, bu vatanın bölünmez bütünlüğünü, bu bayrağın inmezligini, ezanımızın dinmezliğini ön planda tutarak gerek sokaklarda oldu, gerek dağlarda oldu, gerek diğer bütün şer güçlerin karşısında oldu. Olmaya da devam ediyor.” dedi.

Kendi menfaatlerini ülke menfaatinin üzerinde, kendi çıkarlarını milletin çıkarının önünde görenlerin önlerini kesme gayreti içinde olduklarına işaret eden Başkan Aydın, konuşmasında şunları kaydetti:

“Cumhuriyetin her döneminde olduğu gibi içinde bulunduğumuz dönemde de bu ülkenin birliğine, beraberliğine, dirliğine ve hepsinden önemlisi de kalkınmasına kast eden, kalkınmasını önlemeye çalışan çevreler, kendi menfaatlerini ülke menfaatinin üzerinde görenler, kendi çıkarlarını bu milletin çıkarının önünde görenler illa ki bizlerin önünü kesmeye gayret edeceklerdir. Ama biz şunu biliyoruz ki; birlikten güç doğar. Onun karşısında da kimse Allah’ın izniyle duramaz. Biz Cumhur İttifakı mensupları olarak bu ülkenin hayrına olacak her işin sonuna kadar arkasında olacağız. Bugün hepimiz bu kaygıyı, bu tasayı taşıdığımız için buradayız.

Biz ayrı partinin mensupları olabiliriz, ama mesele memleket meselesi olduğunda, hepimiz aynı şeyi düşünürüz. Mesele bayrak meselesi olduğunda hepimiz aynı yöne bakarız. Mesela vatan meselesi olduğunda hepimiz ölümü ve şehadeti göze alırız. İnşallah Rabbimin bizleri muzaffer edeceğine inanıyoruz çünkü biz halis niyetle bu yoldayız.”

Ecdadımızın bu vatanı canları ve kanları pahasına bizlere teslim ettiklerine dikkat çeken Başkan Aydın, konuşmasına şöyle devam etti:

“Bu vatanı kazanıp bugünkü şartlarda bize teslim eden insanlar hiç de kolay teslim etmediler. Canları pahasına, kanları pahasına teslim ettiler. Şu anda bile bizim burada böyle birlikte olmamızın, huzurlu ve mutlu bir şekilde bir arada yaşamamızın sebebi olan sınırdaki asker kardeşlerimize buradan Rabbimin güç vermesini temenni ediyoruz. Onlar her şartta karda, kışta, kıyamette bu vatanda yaşayan asil Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının huzuru ve güvenliği için çarpışırken, canını verirken biz neden burada birlikte olmayalım, Cumhur ittifakını neden kurmayalım? Bizde tabii ki gücümüzü birleştireceğiz, oyumuzu birleştireceğiz, birbirimizle kol kola gireceğiz bu vatana ihanet edecek insanlara fırsat vermeyeceğiz. Bir kez daha Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız başta olmak kaydıyla Cumhur ittifakının tüm üyelerine saygı sevgi ve hürmetlerimi arz ediyorum.

-“Bundan sonra ziyaret için değil ev sahibi olarak geleceğiz”

Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ise yaptığı konuşmada, “Milliyetçi Hareket Partisinin, yönetimiyle, yan kuruluşlarıyla, aday adaylarıyla Cumhur İttifakına nasıl sahip çıktığını umarım bu fotoğrafta göstermiştir.” dedi.

31 Mart’ta zafer kazanmak ve zaferi beraber kutlamak istediklerini dile getiren Üstün, şunları kaydetti:

“Cumhur İttifakı kapsamında liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Adalet ve Kalkınma Partisi ile beraber girdiğimiz seçimler için bundan sonra ziyaret için değil ev sahibi olarak geleceğiz. Öncelikle bu fotoğrafta teşekkür etmek istediğim üç tane değerli aday adayı abim var. Milliyetçi Hareket Partisi’nin aday adayı olarak yola çıktığımız üç değerli abime de çok teşekkür ediyorum bizi her şartta yalnız bırakmadıkları için. Bugün aramızda olamayan Cengiz Koca beyefendinin de selamlarını getirdim. Milliyetçi Hareket Partisinin, yönetimiyle, yan kuruluşlarıyla, aday adaylarıyla Cumhur İttifakına nasıl sahip çıktığını umarım bu fotoğrafta göstermiştir. Malum çevrelere de bu fotoğraf bir örnek olur. Bundan sonra da inşallah 31 Mart’ta bu zaferi beraber kutlarız.”

-“Malum çevrelere gerekli olan dersi en yüksek oy oranı İle vereceğiz”

AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül de yaptığı açıklamada, birtakım siyasi çevreler tarafından Cumhur İttifakı ile ilgili bilgi kirliliği oluşturulmak istendiğine işaret etti. Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta alacağı en yüksek oy oranı ile gerekli dersi vereceğini belirten Akgül,  “Ayaklarınıza sağlık geldiniz bizi ziyaret ettiniz. Tabi bunu yaparken de amacınız belli. Bazı çevrelerin bu ittifak için ileri geri konuşmasının önünü kestiniz, onun için size müteşekkiriz, teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte Allah nasip ederse hep beraber bir yol yürüyeceğiz ve bunu en yüksek oy oranı ile inşallah o malum çevrelere de gerekli olan dersi vereceğiz.” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.