Bağımsız Türkiye Partisi adaylarını tanıttı « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

5 Temmuz 2022 - 18:19

Bağımsız Türkiye Partisi adaylarını tanıttı

Bağımsız Türkiye Partisi adaylarını tanıttı
Son Güncelleme :

16 Şubat 2019 - 9:43

534 views

Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için belediye başkan adaylarını tanıttı.   

Aday tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Bağımsız Türkiye Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Zühtü Kazancı, Bağımsız Türkiye Partisi’nin Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde başkan adayı çıkaran tek parti olduğunu belirterek,  “Kahramanmaraş’ta uygulayacağımız projeler ile olağan belediyeciliğin sınırlarını zorlayacağız” dedi.                                                                           

Kazancı, “Bugün burada Kahramanmaraş’ın tarihini değiştirmeye aday bir kadronun misafirisiniz.

Gerek ben, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüsniye Dilek Erdoğanyılmaz, gerek Onikişubat Belediye Başkan adayı Sayın Sezai Çevirici ve gerekse Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayı Sayın Ali Türk olmak üzere Bağımsız Türkiye sevdalısı Kahraman bir şehrin kahraman evlatları olarak sizleri misafir etmenin memnuniyeti ve onuru ile sizleri selamlıyorum.

Bugün mücadelesini verdiğimiz kısır bir iktidar mücadelesi değildir. Henüz yad ettiğimiz 12 Şubat şehitlerinin nefesi, birliği ve beraberliği için milletimize layık olduğu hizmeti yapmak, şerefli ve kahraman Maraş halkına belediyeciliğin nasıl yapılacağını, yaşadığı acı örneklerin aksine şeffaf, liyakatli ve ehil bir kadro ile bir şehrin kaderinin nasıl değişeceğini ispat için yola çıktık.

Kahramanmaraş’ta bizlere rakip olan değerli rakiplerimize de selam ederek deriz ki, Bağımsız Türkiye partisi 81 ilde ve ilçelerinde başkan adayı çıkaran tek partidir.

Genel Başkanımız Sayın Prof Dr Haydar Baş Bey bir siyasetçi olmanın ötesinde, Milli Ekonomi Modeli, Sosyal Devlet Milli Devlet Tezi kapitalizmin başlattığı kaynak savaşlarını bitiren, Ehlibeyt Külliyatı ile İslam dünyasının kalbine saplanan mezhep savaşlarını bitiren ve Hoş Geldin Atatürk eserleri Türk-Kürt-Arap-Acem… 36 etnik kimliğin bir bilek bir yürek olarak kurduğu bu Cumhuriyetin varlık sebebini ve esasını ortaya koyan gerçek bir sosyal bilimcidir. Genel Başkanımızın bu tezleri partimizin siyasi ve sosyal programının ana hatlarını teşkil etmektedir.

Bizce aç, işsiz, eğitimsiz bir milletin birliği ve beraberliği asla söz konusu değildir. Çünkü böyle bir millet her türlü tefrikaya açıktır.” Dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüsniye Dilek Erdoganyılmaz ise yaptığı açıklamada, “Milletin artık kirlenmiş siyasetten bıktığını belirterek, “Gerçekten milleti ile el ele gönül gönüle vermiş bir anlayışın eğitimci ciddiyeti ile plan ve proje sahibi bir kadronun yapamayacağı hizmet, başaramayacağı zorluk ve aşamayacağı dağ yoktur.” Dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüsniye Dilek Erdoganyılmaz, “Bu bağlamda K.Maraş’ta uygulayacağımız projeler ile olağan belediyeciliğin sınırlarını zorlayacağız. Belediye Başkanlığımızda vereceğimiz hizmetlerimizin ise ana başlıkları şunlardır;

* K.Maraş bölgesinde maden zengini bir il olup, tespit ettiğimiz madenler belediye-millet ortaklığında işletmeye açılarak öncelikle işsiz vatandaşlarımıza istihdam sahası oluşturulacak ayrıca buralardan ciddi bir gelir sağlanılacaktır.

* Öğrencilere ulaşım ücretsiz olup, ayrıca eğitim bursu verilecektir.

* Tarım ve hayvancılık sektörüne ürün alım garantisi verilecektir.

* Trafik ve yol sorunu çözülecektir.

* Suda %50 indirim yapılacaktır.

* Vatandaşımız maliyetine 20 yıl vadeli faizsiz ev sahibi olacaktır.

Klasik, klişeleşmiş, halkın dinlemekten usandığı sözler sarf etmeyeceğim. Milletimiz kirlenmiş siyasetten artık bıkmış…

Ben halkım, ben vatandaşım, ben işçiyim, ben öğretmenim… ben sizden biriyim! Özgeçmişime bakarsanız bugüne kadar siyasete bulaşmamış, ömrünü insan yetiştirmeye adamış bir eğitimciyim. Hayatım insan yetiştirmekle geçti. 20 yıl Gazi Ortaokulunda, 7 yıl Erdem Beyazıt lisesinde olmak üzere tam 27 yıl öğretmenlik yaptım. Öğrencilerim ve mesai arkadaşlarım beni iyi tanır, bilir.

Gerçekten milleti ile el ele gönül gönüle vermiş bir anlayışın eğitimci ciddiyeti ile plan ve proje sahibi bir kadronun yapamayacağı hizmet, başaramayacağı zorluk ve aşamayacağı dağ yoktur.

Özetle milletin usandığı, bıktığı, beklentilerini karşılayamayan siyasetçilere ben alternatif bir adayım. K.Maraşlı bunu görür ve fark ederse K. Maraş makus kaderinden kurtulacaktır.” Dedi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.