İfa Ajans

Aydın: Herkes için adalet arayışlarını sürdüreceğiz

Aydın: Herkes için adalet arayışlarını sürdüreceğiz
92 views
15 Ocak 2021 - 15:17

Demokratik Sağlık Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, Demokratik Sağlık Sen Olarak herkes için adalet arayışlarının süreceğini söyledi. 

Demokratik Sağlık Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, toplum sağlığı için bugün Covid-19 aşısı yaptırdığını belirterek, ülkemizin ve dünyanın maskesiz bir günlerin gelmesi temennisinde bulundu.

Demokratik Sağlık Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, yaptığı açıklamada, şu görüşlere yer verdi:

“Bugün Demokratik Sağlık Sen Kahramanmaraş il başkanı olarak, Toplum sağlığı için covid-19 aşısı. Yaptırmış bulunmaktayım. Bu salgın İletinin Ülkemizin ve tüm dünya’nın maskesiz bir günler gelmesi dileğiyle ve temennisiyle. Demokratik Sağlık Sen Kahramanmaraş il başkanı olarak önce sağlık çalışanları sonra basın çalışanları ve sonra Tüm halkımıza Covid 19 aşısı  yapılacaktır..!

Bu vesileyle Devlet büyüklerimiz Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sayın sağlık Bakanımız Fahrettin Koca bey Ülkemizin ve Milletimiz Sağlığı İçin Hergün Basında Toplumu Bilinçlendiren Bilim Kuruluna Covid-19 Aşısını Bugün Tüm Ülkemizde Olduğu Gibi Kahramanmaraş da ve İlçelerinde Ücretsiz bir Şekilde aşı yaptırmamıza vesile T.C Devletine ve sayın Devlet Büyüklerimize şükranlarımızı arz ediyorum…

Covid-19 süresince toplumun ve ülkemizin  sağlığı için gecesini gündüzüne katan önce hekimlerimiz sonra hemşirelerimiz sağlık memurlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımıza bu vesileyle teşekkür ediyorum.

Demokratik Sağlık Sen il başkanı olarak sağlık çalışanlarının sahadaki sesi Olaçağımız Kurulduğumuz İlk gün gibi ve Bugün de Söz verdiğimiz gibi Üyemiz Olsun Olmasın Sağlıkçıların Sorunlarını İl başkanı Olarak Ankara’ya Duyuracağız. Yetkili ve Etkisiz Sendikalar Bu güne kadar Hükümetin ve Siyasetin gücünü Kullanarak Bugün Sağlıkçılar Maaşlarımız  enflasyon karşısında elde diye ses çıkarmaya başlayınca Bir siyasi partinin tekelinde değil diyerek kendini bu konuda sıyırmaya çalışan memur Sen genel başkanı Ali Yalçın Bey in Açıklaması Biz 1995 de kurulduk. Arka bahçesi olduğumuz siyasi parti 2003’ten sonra kurulmuştur diyerek tüm Memurların bilinç altına yerleştirme ve gönderme yapıyor. Demokratik Sağlık Sen olarak biz de kendilerini soruyoruz bugüne kadar masaya hükümetle oturan kimdi. Sağlık çalışanları bu Asgari ücret en az fazla olan maaşa talim ettiren yetkili ve etkisiz sendikalar Ek Ödeme deyince Sahadan Kaçan Güreşçi Rolune Girmiştir..! Biz bu ülkeyi ve Sağlık Çalışanlarını Çok seviyoruz Çıkar Amaçlı Sendikacılık Yapmayacağız.

Demokratik Sağlık Sen Olarak herkes için Adalet Arayışımız Sürecektir. 

Covid süresince yapılan ek ödemeler Sayın Devlet büyüklerimiz ve Sağlık Bakanlığı Teşkilatı Yetkililerine Kahramanmaraş tan seslenerek. sağlık çalışanların bir kısmının yüzünü Güldürürken bir kısmı üzmüştür ne yazık ki. Konuyu sıralayacak olursak.  Covid-19 süresince sahada Çalışan Filyasyon Ekibinde Görevli Olan ve Hastanelerimizin Görünmeyen yüzü Yönetim Hizmetleri Genel idari hizmetleri Şoför Kadrosu Dr. yanında Çalışan Veri Hazırlama Elemanları Yardımcı Hizmetler Sınıfı Güvenlik Personel Hasta Bakıçı ve Temizlik Personelleri. Bu verilen..! Ek Ödemeler de Mahrum Edilmiş olup Hak Kaybı yaşamışlardır. Demokratik Sağlık Sen olarak tüm sağlık çalışanlarının sesi olmak için çıktığımız bu yolda. Sayın Devlet büyüklerimize hitaben ek ödemelerde yukarıda saymış olduğum kadrolar Mahrum bırakılmamalıdır.  Pandemi bir savaş ise bu savaşı hep beraber veriyoruz. Hiyarşıye göre konuşacak olursak. Yukarıdan aşağıya Aşağıdan yukarı. Herkes elinden gelenin en iyisini yaparak bu savaşı atlatmaya çalışıyoruz inşallah. Ek ödemeler bütün sağlık çalışanlarını kapsamalı ve sağlık çatısı altında çalışan herkesi ayrım yapılmadan sağlıkçı gözüyle bakılmalıdır. Sayın sağlık bakanımız ve devlet büyüklerimiz bu zorlu süreçte bir tarafı Güldürürken ek ödemeler ile bir tarafı ağlatmıştır ne yazık ki..? En kısa zamanda bu adaletsiz ödemenin kaldırılmasını ve herkesi kaplamasını temenni ediyorum. Bizim devletimize ve milletimize olan güvenimiz her zaman tamdır devlet büyüklerimiz bu Basın konuşmalarımızı değerlendirmeye alacaktır ve tüm sağlık çalışanlarının hak ettiği değeri verecektir. Covid-19 aşısı vesilesiyle Tüm sağlık Çalışanlarımıza Tekrardan Kolay Gelsin Derken..! Tüm Toplum a Maske Mesafe Temizlik ve Hijyene Dikkat Etmesi için Elinden Geleni Yapmalı ülkemizin en  kısa zamandan tekrardan o güzel günlere Dönmesi için Allaha Dua Ediyoruz. Öğrencilerimiz okuluna yaşlarımız camilerine esnaf kardeşlerimiz işine gitmelerini Sabırsızlıkla bekliyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir