Ateş, İl Başkanlığı için adaylığını açıkladı « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

15 Ağustos 2022 - 15:55

Ateş, İl Başkanlığı için adaylığını açıkladı

Ateş, İl Başkanlığı için adaylığını açıkladı
Son Güncelleme :

28 Ocak 2020 - 6:04

220 views

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, CHP İl Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak, Kahramanmaraş’ın hak ettiği değeri bulabilmesi için aday olduğunu söyledi.

CHP  Kahramanmaraş İl binasında basın toplantısı düzenleyerek 9 Şubat 2020 tarihinde yapılacak İl başkanlığı seçimlerinde İl başkanlığına talip olduğunu belirten Ateş, Elazığ’da gerçekleşen Kahramanmaraş’tan da hissedilen depremle ilgili olarak, Kahramanmaraş’ın deprem riski taşıdığını ve  bunun için gerekli mücadeleyi vereceğini ifade etti.

Başkan Adayı Ateş,  “Ben Kahramanmaraş’ın hak ettiği değeri bulabilmesi için aday oldum,  Ben Aksu nehrini kirletenlerin ve bundan elde edilen ranta engel olmak için aday oldum.  Ben Üvey bırakılan Andırın için aday oldum.” diyerek, “ Memlekete hizmet etmeyenlerinin yakasına yapışacağız.” Dedi.

Kahramanmaraş İl başkanlığını kazandığı takdirde yapacaklarını da anlatan Ateş, Ekrem İmamoğlu örneğini vererek, “İmamoğlu gelse, Yedikuyular’da bir fotoğraf verse şehrimiz için fena mı olur. Kahramanmaraş’ımızı Türkiye’de daha fazla tanıtacağız. CHP İl Başkanlarını Kahramanmaraş’a getireceğiz. Tanıtıma katkı sağlayacağız.

Memlekete hizmet etmeyenlerinin yakasına yapışacağız. Çağlayancerit yolunu yapmayanlardan hesap soracağız’.

Biz nasip olursa 9 Şubat’ta hizmet bayrağını alacağız. Sayın Esat Şengül ve Kibar Hanıma da başarılar diliyorum. 

Tüm delegasyondan destek bekliyorum. 

Bu saatten sonra çekilmem söz konusu değildir. Ünal Ateş 9 Şubat’ta aday olacak.” dedi.

CHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nda gerçekleşen adaylık açıklamasına çok sayıda partili katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.