Arsan otelden hemşire misafirlerine jest « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

18 Mayıs 2022 - 01:05

Arsan otelden hemşire misafirlerine jest

Arsan otelden hemşire misafirlerine jest
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2020 - 15:57

214 views

Koronavirüs ile mücadelede en önde yer alan sağlık çalışanlarından evine gidemeyenlere otellerini açarak ücretsiz misafir eden Arsan Otel, Hemşireler gününde, otelde kalan hemşirelere anlamlı bir sürpriz yaptı. Hemşireler ise bu sürprize sosyal medya hesaplarından teşekkür ederek karşılık verdi.

Tüm dünyada etkisini hızla sürdüren ve Türkiye’de kontrol altına alınan Koronavirüsle mücadele de en ön saflarda yer alan sağlık çalışanları, ailelerin sağlığını düşünerek evlerine gidememiş, Arsan otel ise kapılarını sağlık çalışanlarına açarak ücretsiz misafir etmeye başlamıştı.

Sağlık çalışanlarına misafirperverliğin en güzel örneklerini yaşatmaya devam eden Arsal Otel yetkilileri otelde misafir ettikleri Hemşirelere, hemşireler gününde sürpriz yaptı. Otelde kalan sağlık çalışanlarının her gün odalarını dezenfekte eden otel çalışanları hemşireler gününde her hemşirenin odasına bir kırmızı gül bırakarak; “gece gündüz demeden sağlığımız için çalışan tüm hemşirelerin hemşireler günü kutlu olsun” notunu bıraktı.

Hastanelerdeki işlerinin ardından otelde odalarına dinlenmek için gelen hemşireler ise bu özel jest karşısında duygulandı.

Hemşireler Arsan otel yetkilileri ve Yönetim kuruluna teşekkür ederek yapılan jesti sosyal medya hesaplarında paylaştı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.