Anatolia Gurme Fest Kahramanmaraş’da « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

15 Ağustos 2022 - 15:12

Anatolia Gurme Fest Kahramanmaraş’da

Anatolia Gurme Fest Kahramanmaraş’da
Son Güncelleme :

20 Şubat 2020 - 10:06

466 views

Yöresel tatlar Kahramanmaraş’da buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali anatolia gurme fest 21 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Kahramanmaraş Kafum Fuar ve kongre merkezinde düzenlenecek.

21 şubatta kapılarını açacak olan festivalde İzmit pişmaniyeden Karadeniz peynirlerine Çankırı Tuzundan Isparta Gül ürünlerine Mardin gumuslerinden Erzurum Oltu taşı urunlerine kadar tüm lezzetler ve el sanatları 10 gün boyunca bu festivalde MasterCheff 1.si Uğur kardaş Kahramanmaraş’a geliyor .

MasterChef 1.si Uğur Kardaş 26 Şubat Çarşamba günü saat 19:00 da Kahramanmaraş Kafum fuar ve kongre merkezinde hayranları ile buluşacak Mini sirk ilk defa Kahramanmaraş da bu festivalde …

Bu festivalde çocukları da unutmadık dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı sirk organizasyonu düzenlenecektir. Sirk organizasyonu ücretsizdir.

Sirk gösterileri 22 Şubat-23 Şubat- 29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde günde 4 seans şeklinde düzenlenecek.

Fuar alanına ücretsiz servisler kalkacaktır …

Fuar organizatörleri halkın fuara gelmesi için herşeyi düşünmüşler Kahramanmaraş da farklı 2 noktasından Servisler kalkacaktır. Necip Fazıl Kültür Merkezi önü Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi karşısı Ünlü organizatör Özgür Can Çelik Türkiyede yaptığımız en iyi gurme FEST in Kahramanmaraş da olacağını düşünüyor ve tüm halkımızı KAFUM FUAR merkezine davet ediyor

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.