İfa Ajans

Aksaray Üniversitesi’nde akademik kahvaltı

Aksaray Üniversitesi’nde akademik kahvaltı
14 views
31 Ocak 2021 - 14:58

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörlüğü, geleneksel hale getirdiği sabah kahvaltısında akademisyenleri ağırlamayı sürdürüyor.

AKSARAY (İGFA) – Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, salgın koşullarına uygun şekilde düzenlenen kahvaltıda farklı alanlara dair yapılan çalışmalara dikkati çekti.

Dijitalleşme, akademik, idari alanlar ve fiziki çalışmalar bakımından iyileştirme süreçlerinin devam ettiğini, tüm bunlara dair en isabetli çalışmaları en verimli şekilde yapmaya gayret gösterdiklerini söyledi. Mevsim koşullarının normalleşmesiyle birlikte ivme kazanacak olan çalışmalar yapacaklarını kaydeden Rektör Prof. Dr. Şahin, “Biz, tüm alanlarda ihtiyaç duyulan en isabetli çalışmaları en verimli biçimde yerine getirmenin gayretindeyiz. Kahvaltılar ve benzeri diğer buluşmalarımızda çalışmalara dair istişareler yapıyor, birbirimizi dinliyoruz” dedi. Kahvaltılı buluşmada gündemdeki konulara ilişkin de akademisyenler Rektör Şahin ile fikir alışverişinde bulundular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir