AKDO’dan Sağlık Çalışanlarına Tatlı Morali « İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

20 Ağustos 2022 - 03:24

AKDO’dan Sağlık Çalışanlarına Tatlı Morali

AKDO’dan Sağlık Çalışanlarına Tatlı Morali
Son Güncelleme :

04 Nisan 2020 - 12:40

196 views

Kahramanmaraş’ın en önemli markalarından biri olan ve gerçekleştirdiği sosyal projelerle vatandaşların takdirini toplayan AKDO Dondurma, Tıp Fakültesi ve Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde gecesini gündüzüne katarak çalışan sağlık personellerine tatlı ikram etti.

Koronavirüsün tüm dünyada ve Türkiye’de yayılması ile birlikte sağlık personellerinin son günlerdeki mesaileri arttı. Bununla birlikte gecesini gündüzünü birbirine katarak koronavirüsün yayılmasına engel olmaya çalışan sağlık personellerine AKDO Dpndurma’dan tatlı bir moral geldi.

Kahramanmaraş’ın en önemli markalarından biri olan AKDO Dondurma, Tıp Fakültesi ve Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ndeki sağlık personellerine tatlı ikramı yaptı.

Konu ile ilgili açıklama yapan AKDO Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, “Gecesini gündüzüne katıp bin bir fedakarlıkla çalışan değerli sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek de az. Biz de bu zor günlerde AKDO Ailesi olarak lezzetlerimizle onlara destek ve moral olmak istedik. Türkiye size minnettar” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.