İfa Ajans

Akademi’de Başvuru Sonuçları Açıklandı

Akademi’de Başvuru Sonuçları Açıklandı
274 views
14 Şubat 2021 - 12:56

Kahramanmaraş Akademi Bahar Dönemi’nde, 13 atölyede verilecek eğitimlere 2 bin 13 başvuru yapıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Kahramanmaraş Akademi” Bahar Dönemi başvuru sonuçları açıklandı. 13 atölyede, uzman eğitmenlerce verilecek eğitimler arasında, Dergi Atölyesi, Kısa Film Atölyesi, Tarihin Tarihi, Yazı Atölyesi, Diksiyon, Proje Atölyesi, Öykü Atölyesi, Bilim Tarihi, Klasik Metinler Nasıl Okunur, Sosyolojinin Temel Kavramları, Düşünce Atölyesi, Hüsn-i Hat ve Yeni Medya ve İletişim yer alıyor. 15 Şubat Pazartesi günü başlayacak dersler için 2 bin 13 kişi başvuru yaptı. Açıklanan kurs saatleri ve kesin kayıt listesi ise şu şekilde;

Bilim Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan

Perşembe 19.00 – 21.00

Abdülkerim YUŞANMislina Evliyaoğlu
Ahmet Faruk AksuMustafa Arıyer
Ahmet Hakan ÇavdarNahide Karaağaç
Asena OkuducuNeslihan Aktaş
Ayşe Fatma YaşarNurdane Bacak
Cavide ÇiftciRukiye Yıldız
Elif ÇınarRumeysa Konuş
Elif Eda ErenToroshan Özdamar
Elif TaşkıranÜlkü Yanık
Elife AlıçYasemin Akbalaban
Emine Nur ÖzdemirYasemin Babaoglan
Esra KavakYasemin Kuruşcu
Etkin BöyükYaşam Kenger
Hadı AvaZehra Çam
Mehmet Ramazan Çelik 

Dergi Atölyesi – Duran Boz

Pazartesi 17.00 – 19.00

Asiye CeyhanMerve Tıraş
Asuman TıraşMesut Serdar
Bengisu ErgüderÖmer Can Yılmaz
Cuma TutPakize Selçuk
Ebubekir YıldızRızvan Gözüela
Elif ÇamSalih Erayabakan
Gökhan ÇadırlıSelami Çam
Hacı Durdu ErgüvenŞule Merve Yılmaz
Hasret Emine ÖzdağTuğçe Kuşcu
Hatice Nur ÇelebiYaren Karaca
Hatice YakarZübeyde Aktaş
Hüseyin Mesut MercanMehmet Dündar
Lale Yüce 
Melike Büyükçapar 
Merve Bozkurt 

Diksiyon – Ramazan Avcı

Salı 13.00 – 15.00

Abdulkerim SubaşıElif Bal
Ahmet Sait DikenElif Güneş
Alperen TaşcıElife Nesibe Kekeç
Aslı Tuğba TokcanEnes Çokyiğit
Ayşe Şevval DemirEsengül Kılınç
Ayşenur EryılmazGaye Durmusu
Bedirhan BilirGizem Köse
Beyza Nur BıyıklıGizem Nur Güneş
Beyza Nur TatarHacı Durdu Ergüven
Bilgi Asena YıldırımHasret Aslantaş
Buse VuralHüsnanur Kuş
Büşra KepekKerzuban Başel
Can Ahmet KuşKübra Salman
Davut YorgunMehmet Gökçe
Dilara KörogluMerve Sultan Erden
Edanur Eker 

Diksiyon – Ramazan Avcı

Salı 15.00 – 17.00

Meldanur YılmazRabia Yağmur
Melek YavuzRumeysa Tatlı
Melisa YılmazSeher Kara
Merve BirsenSeher Yılmaz
Merve TıraşSelma Karakale
Merve ZencirSevde Nur Boğaz
Meryem Eda KaraŞeyma Türkben
Metehan YalçınkayaUfuk Gümbür
Muhammet Emin ÜzümÜmmünur Yılmaz
Mukaddes ZorkunYenen
Mustafa CerenYusuf Baran Subaşı
Nesibe OrduZeliha Nur Bekit
Nurdane BacakZeliha Sayın
Nurten BaşZeynep İrem Yanık
Orhan TuğayMehmet Dündar
Pakize SelçukZeynep Boynueğri

Düşünce Atölyesi – Dr. Mehmet Sabri Genç

Cumartesi 15.00 – 17.00

Adem ElmasMelike Büyükçapar
Ahmet Enes ÖzenMenderes Çolak
Akif GülmezMerve Çilburunoğlu
Ayşe Fatma YaşarMesude Yaylamaz
Barbaros Hayrettin ÇalışkanMislina Evliyaoğlu
Burak BertizMuhammet Furkan Dilli
Büşra KılavuzBeyza Şimşek
Ceydanur YuşanMustafa Sözeyatarlar
Ebubekir YıldızNalan Özçelebi
Ece BasanNeslihan Kale
Eda Nur TatlıÖzlem Nergiz
Ela YüceSedanur Palabıçak
Enes ÇokyiğitSerdar Bahar
Enver ArslanSümeyye Baştuhan
Esma GürbüzŞeyma Gülmez
Esra TanırTuba Cevher
Fatih NergizUğur Soytürk
Fatma Pınar ElbistanVeli Aslan
Fatma VişneYakup Kaan Bilici
Fatmagül TopakZühal Kalay
Gökhan ÇadırlıHatice Şimşek
Halil ArslanMerve Betül Kertmen
Hümeyra KarabıyıkMerve Sultan Erden
İrfan Karatutlu 

Hüsn-i Hat – Arif Yücel

Cumartesi 15.00 – 17.00

Buket SezerHidayet Kocamanoğlu
Büşra SarıbıyıkOğuzhan İşler
Elif AvcıRaife Ünal
Emine SarıTahsin Ünsal
Fatih KaragedikZeynep Kerküt

Hüsn-i Hat – Hüseyin Güneş

Salı 19.00 – 21.00

Abdulbaki OrakMerve Gül Zorkun
Elif AtagülMerve Zencir
Elif Büşra ÇetinkayaMeryem Yağmur
Hatice ÇakarNefise Büşra Alcı
Hatice ElmaNursima Arslan
Hilal GörmezRukiye Türkmen
Hüseyin TabakTaliha Zehra Akküncü
İsa YenenZekeriya Kemal Çapan

Kısa Film Atölyesi – Şahin Aslan

Pazartesi 19.00 – 21.00

Ahmet İhsan KarMehmet Kaan Han Hayber
Ali Ersin AkkuşMelise İnce
Alihan BalcıoğluMerve Zencir
Aydanur HıdırMuhammed Furkan Aşkar
Dilara Begüm SarıNefise Emine Doğan
Emrah KonuşNesibe Ordu
Emre ÖnyurtOğuz Ateş
Fatma Ceren GündeşSümeyye Gülaçtı
Hatice Kübra TepebaşılıTurgut Çullu
Hüsna AğyarÜlkü Nergiz
Hüsne TopalYasin Kozan
İbrahim TuzcuZehra Arastacı
Kübra ŞekerAybala Güngör
Mahsum OğrakMustafa Oğulmuş
Mehmet Çağrı GöktürkAyhan Kenger
Mehmet Erdemoğlu 

Kısa Film Atölyesi – Şahin Aslan

Çarşamba 19.00 – 21.00

Ayşe AslanHalit Tülücü
Ayşe ÇilHüseyin Mesut Mercan
Ayşenur Gökkayaİbrahim Karaca
Esra KavakRızvan Gözüela
Fatma KuzugüdenSevde Nur Yildiz
Halil AydınZekiye Karatas

Klasik Metinler Nasıl Okunur – Doç. Dr. Yakup Poyraz

Cuma 17.00 – 19.00

Abdulbaki OrakHatice Güçlü
Ayşe ToydemirKübra Şeker
Ayşenur EryılmazLeyla Melis Çetin
Bedia YalmanMelike Meryem Berkman
Elanur CinMerve Tıraş
Elif Kevser FındıkMuhammed Ali Özdemir
Elife Nesibe KekeçMuhammed Furkan Aşkar
Emine KuşcuMuhammet Salman
Esengül KılınçMustafa Kalli
Eyüp AğoldayNejla Avcı
Fatma Nur YuşanRabia Yağmur
Fevzi ŞahinSümeyye Turan
Halime YiğitŞeyma Süheyla Nur Cevher
Hanife YağmurYasemin Kuruşcu
Hasret AslantaşZeliha Ağca

Öykü Atölyesi – Erdoğan Aydoğan

Perşembe 17.00 – 19.00

Aliye BozkurtHatice Canlı
Aysel SumeriHatice Topuzoğlu
Ayşe ŞahinHayriye Zehra Canlı
Bahar BademHilal Görmez
Barbaros Hayrettin Çalışkanİlknur Avcı
Bengisu ErgüderKübra Karaduman
Ebru DemirMerve Tıraş
Ela YüceMina Erdoğan
Elif ÇamMislina Evliyaoğlu
Furkan ErenNefise Emine Doğan
Gizem KöseNergiz Tekin
Guzal IsmatovaNurcan Yetişgen
Hacı Durdu ErgüvenNurhan Oğuz
Halime KaradenizSerdar Bahar
Hasret AslantaşZehra Arastacı

Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu

Perşembe 15.00 – 17.00

Abdullah DemirMehmet Ramazan Çelik
Aydanur HıdırMelek Yavuz
Aysima Sümeyye ArmutMelike Güler
Ayşe Gül KaplanMelike Meryem Berkman
Ayşe Nur KekeçMeral Uzunkaya
Ayşe Nur Sefa BaltacıMikail Kurtoğlu
Beyza Ebrar KütükMislina Evliyaoğlu
Cansu AvnioğluNangialai Noorzaı
Cevahir KaraaslanNur Esra Bekereci
Emine Tatar ŞatıroğluRabia Üveyik
Fatma DağlıSevde Gürdal
Fatma KurtSevde Nur Karaca
Fatma Nur YuşanSeyyid Ensar Furkan Özcan
Fatma Pınar ElbistanSibel Kök
Fatma VişneŞeyda Köşker
Feride ArıcıTuğçe Kuşcu
İdil Övgün ArmutYasemin Köksal
Kevser ÇamYasemin Paçacı
Kevser ÖzyaşarYüksel Alakabak
Kübra ŞekerMerve Sultan Erden
Lale Yüce 

Sosyolojinin Temel Kavramları – Mustafa Köneçoğlu

Cuma 19.00 – 21.00

Ayseren Beyza IlıdıMenderes Çolak
Aysima YılmazMeral Dokuyucu
Ayşe ÇabukMerve Zencir
Büşra ŞanalMislina Evliyaoğlu
Derya KurtoğluNecip Fazıl Paksoy
Emine IlıdıNilgün Güzel
Fahri PehlivanNiyazi Kara
Fatih KoskaSalih Erayabakan
Fatma YıldızSeyyit Ahmet Sarı
Fatmagül TopakŞeyma Süheyla Nur Cevher
Firdevs KaradaşTuba Cevher
Furkan ÜnaldıVefa Şentürk
Hatice SevmezVeysel Aygörmez
Mehmet Akif QvcıVildan Erdihan
Mehmet Ramazan ÇelikYusuf Şamil Bozdoğan

Tarihin Tarihi – Dr. Erol Çetin

Salı 17.00 – 19.00

Ahmet BaltacıKübra Kömür
Ahmet SamancıKübra Samancı
Arzu TopalgezMehmet Koç
Aslı Zeyneb ŞirikçiMelike Büyükçapar
Ayşe Kevser BekçiMustafa Sözeyatarlar
Ayşenur ÇevikNimet Koç
Bedia YalmanNurdan Bekçi
Büşra KılavuzRızvan Gözüela
Derya KurtoğluSema Nur Akdoğan
Fatma DemirSerkan Kişi
Fatmanur ÖzşahinŞeyma Emmiş
Fevzi ŞahinTuba Cevher
Gülsema KaramanlıÜmmünur Yılmaz
Huseyin Mesut MercanZehra Arastacı
Kevser ÖzyaşarZeynep Üveyik

Yazı Atölyesi – Ömer Yalçınova

Çarşamba 15.00 – 17.00

Asuman TıraşMerve Bozkurt
Ayşe Nur Sefa BaltacıMeryem Şıvğın
Ayşenur Büyükdağ TaşcıMina Erdoğan
Aziz NacarMislina Evliyaoğlu
Barbaros Hayrettin ÇalışkanMuhammed Alptekin Tekerek
Bengisu ErgüderMustafa Altıparmak
Eda Nur TatlıRabia Küpe
Ela YüceRumeysa Konuş
Elife ÖzbostanRumeysa Tatlı
Emel KaragedikSedef Dağ
Esma TürkŞeyma Kara
Hatice Zülay AlptekinŞeyma Süheyla Nur Cevher
İlknur AvcıYasemin Kuruşcu
Leyla SarıkayaZehra Karadaş
Mehmet KoçZeliha Nur Bekit

Yazı Atölyesi – Mehmet Işık

Perşembe 13.00 – 15.00

Ali KapyaparHasret Aslantaş
Asiye CeyhanHasret Emine Özdağ
Beyza SarıkayaHatice Kevser Kılçık
Beyza ŞerbetciHilal Görmez
Döndü SarıkayaKübra Salman
Emine SarıkayaMerve Tıraş
Esma Hüsne TütenMerve Zencir
Fatma CanbolatNursel Demir
Fatma Zehra KarRabia Merk
Fatmanur AkdereSerife Oget
Gamze GönenSerpil Kaya
Gizem Nur GüneşŞerife Erik
Gülsemin Uğur KurtYasemin Taş
Gülsüm Ümran DarıcıZeliha Ağca
Güzide Nacar 

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Cuma 13.00 – 15.00

Ahmet Sait Dikenİdil Övgün Armut
Alihan BalcıoğluMehmet Çağrı Göktürk
Ayşe Gül BayırMeltem Korkmaz
BetülMustafa Sözeyatarlar
Beyza Ebrar KütükÖmer Kara
Cennet GÖKRumeysa Gülmez
Doğukan ErdemirSefa Parlak
Erol ERGİNSevgi Bulut
Fatma OkuducuŞule Kılınç
Fatmanur TekeZehra Gürbüz
Hatice Zülay Alptekin 

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Cuma 15.00 – 17.00

Akif AyrılmışHüsne Topal
Ali Osman Çağılİrem
Ayşe Nur KaplanKübra Tepebaşılı
Betül Yıldız SünbülMerve Zencir
Beyza ErmeydanMine Elagöz
Cansu AvnioğluOğuz Kaan Tıraş
Davut YorgunRümeysa İspir
Esra TanırSümeyye Gülep
Fatmagül TopakYasemin Köksal
Gülbahar KazıcıYasin Şahin
Hatice Kübra TepebaşılıZehra Bozkurt

Diksiyon – Dr. Esra Kirik

Çarşamba 17.00 – 19.00

Abdulsamet DemirEmrah Akbulut
Adem VurerEsra Yüce
Ahmet ArıkmertFatih Denizdolduran
Alihan BalcıoğluFerhat Ceren
Ayşe Müberra KahramanHalime Yiğit
Ayşe Nurevşan DemirciHatice Nur Çelebi
Ayşe Taş OruçHayriye Uzun
Beyza ŞerbetciHüseyin Aşık
Burak BertizHüseyin Us
Cuma Zincirkıranİsmail Gümüşkılıç
Çiğdem Karaca DemirKevser Akman
Elif Candemir AkgünKübra Boyalı
Elif Korkmaz 

Diksiyon – Esra Kirik

Çarşamba 13.00 – 15.00

Mahmut Sami YıldızOrhan Güzel
Mehmet BahadıroğluÖmer Gökburun
Mehmet BesniÖmer Öztürk
Mehmet ÇamRamazan Görkem
Mehmet Serhat TopalcaSaid Erayman
Melike BüyükçaparSamet Yorulmaz
Menderes ÇolakSeda Bayram
Muhammet TombulSümeyra Birsen Parlak
Mustafa BakanTuba Orhan
Mustafa İsmet CankaraUğur Özel
Mustafa KalliYunus Emre Tosun
Necla AkbaşZehra Gürbüz
Necmettin Daşcı 
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

www.ifaajans.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı İFAAJANS'a aittir. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.sanalbasin.com üyesidir