İfa Ajans : Kahramanmaraş Haberleri'nin Merkezi

18 Mayıs 2022 - 22:54

Son Güncelleme :

29 Haziran 2020 - 18:31

436 views

“Corona salgını yasaklarında biz durmadık;

Misafirlerimize daha iyi hizmet sunmak için çalıştık”

2020 Mart ayı ile birlikte ülkemiz herkes için belirsizliklerle dolu, bilinmez bir döneme girdi. Biz ise bu dönemi tesislerimizde yaptığımız düzenlemelerle misafirlerimiz için tam bir yenileme dönemi olarak geçirdik…

Bu sürecin ilk gününden itibaren kendimizi hiçbir olumsuz düşünceye kaptırmadık. Tam tersi; şu ana dek geçen süre içinde elimizdeki kaynakları kullanarak, yeni döneme hazırlandık ve mekânlarımızı misafirlerimizi en rahat, en güvenli hissedebilecekleri konfora ulaştırdık.

Her iki mekânımızı en iyi şekilde restore ettik, her alan için gerekli tüm tedbirleri aldık. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen yönetmelikleri, talimatları büyük bir hassasiyet ile takip ederek, yerine getirdik. Tesislere giriş yapan misafirlerimiz ve görevliler için sosyal mesafe, maske, dezenfektanlar, ateş ölçer, uyarı panoları gibi her türlü önlemlerimizi aldık. Hizmet sektörü olduğumuz için hijyen kuralları konusunda her zamanki gibi çok titiz ve dikkatliyiz, şimdi daha da önem gösteriyoruz.

Otelimizi tercih eden misafirlerimizin rahatı ve güvenliği için bir takım önlemlerimizi aldık; öncelikle gelmek isteyen misafirlerimizin son 14 gün içinde nerelerde bulundukları, vücut ısıları, Covid 19 test sonuçları gibi verileri aldığımız bir form sonrası otelimize kabul ediyoruz. Otele giriş esnasında tüm prosedürlere uyulması için yazılı hatırlatma ve sözlü bilgilendirmeler yapıyoruz.

Girişte valiz- çantalar gibi dışarıdan gelen tüm eşyaları dezenfekte ediyor, kişisel korunma kuralları uygulanıyor. Yine otelde kullanılan tüm tekstil, sarf malzemeleri,  – havlular, örtüler, el-vücut, tıraş havluları, terlikler, tuvalet kağıtları, kumandalar- gibi her gün kullanılan eşyaları dezenfekte şekilde, kapalı paketlerde misafirlerimizin kullanıma sunuyoruz.

Kapı ve cam kolları, ortak alanlar gün içinde düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

Tüm çabamız her zaman ki gibi misafirlerimizin kendilerini tam güvenlik ve rahatlık içinde hissetmeleri sağlamaktır. Tüm işletmeler aynı şekilde temizlik ve sosyal mesafe kurallarına uyarlarsa misafirlerimiz de  ‘duygusal-huzurlu-lüks’ bir tatil geçirerek 2020 yazını güzel anılarla noktalamayacağız. Biz hazırız… Buyrun gelin, bekliyoruz…

Cemil Deniz & Nancy Siegers

Nensie’S Boutique Hotel Restaurant:  Hıdırlık Sokak 18, Kılınçarslan Mah. Kaleiçi, Antalya 
0542 730 70 04

ÇaY-Tea’S Cafe & Patisserie : Hıdırlık Sk no:3, Kılınçarslan Mahallesi, Kaleiçi, Antalya Tel: 0543 233 44 64

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.